>
>
Konektory antenowe
Konektor do modemu

Konektory antenowe
do modemów

Konektor Huawei służy do łączenia modemu GSM z gniazdem CRC9 do anten z końcówką FME-F.
CRC9 jest najbardziej popularnym standardem wejścia antenowego stosowanego w modemach internetowych, zwłaszcza w modelach marki Huawei. Połączenie konektorów wraz z uniwersalnymi antenami FME-F jest szczególnie korzystne dla sklepów z telefonami i akcesoriami GSM lub komputerami.
Mając uniwersalne anteny i konektory posiada się odpowiedni zestaw dla praktycznie wszystkich modemów: Huawei, ZTE, Alcatel, Sierra i Novatel z wejściem antenowym.

Konektor Huawei
Konektor ZTE

Konektor pozwala na połączenie anteny z uniwersalnym złączem FME do modemów internetowych ZTE, Sierra oraz Novatel
z wyjściem TS9. Wejście TS9 jest drugim najbardziej popularnym wejściem do zewnętrznej anteny w modemach GSM, dlatego konektory antenowe ZTE cieszą się sporym zainteresowaniem u kupujących akcesoria GSM marki eXtremestyle®.

Konektor wyposażony w uniwersalne złącze FME męskie oraz wtyczkę do modemo-routerów Axesstel. Dzięki konektorowi możliwe jest podłączenie uniwersalnej anteny z wejściem FME żeńskim do modemów marki Axesstel np. MV500 i MV510 VR,
a poprzez to zwiększenie poziomu sygnału i zwiększenie prędkości połączenia internetowego. Konektory modemowe do anten są jednymi z najtańszych akcesoriów GSM marki eXtremestyle®.

Konektor Axesstel
Konektor indukcyjny

Obecnie jedyny na rynku akcesoriów GSM konektor indukcyjny do modemów, wyposażony w uniwersalne złącze antenowe FME-F. Konektor indukcyjny stosowany jest do modemów internetowych nieposiadających wejścia na antenę zewnętrzną.
Jest to praktycznie jedyne rozwiązanie w sytuacji słabego zasięgu na takim modemie GSM. Dzięki złączu FME-F można dokręcić konektor indukcyjny do uniwersalnych anten z złączem FME-M. Aby zapobiec przemieszczaniu się, konektor indukcyjny marki eXtremestyle® posiada gumowaną powierzchnie styku z modemem GSM oraz pasek na rzep.

Uniwersalna przejściówka SMA-m do różnych modeli modemów GSM. Dzięki niej można podłączyć dowolną antenę z konektorem FME-m do danego modemu z złączem SMA-m.

Długość: 24 mm
Grubość: 11 mm

Przejściówka FME SMA