>
>
Ładowarka samochodowa
Ładowarka samochodowa do telefonu

Ładowarka samochodowa do telefonu

Samochodowa ładowarka do telefonu komórkowego marki eXtremestyle® – producenta akcesoriów GSM to znakomite rozwiązanie dla osób często podróżujących samochodem. Ładowarki samochodowe ULTRA SPEED spełniają wszelkie standardy UE i posiadają niezbędne certyfikaty
jakości i bezpieczeństwa. Specjalnie dobrany system stabilizacji napięcia i natężenia prądu chroni telefon przed przepięciami oraz gwarantuje pełne naładowanie baterii w telefonach.

Cała ładowarka
Zapakowana ładowarka

System ten sprawia również, że ładowarki samochodowe do telefonów posiadają pełną kompatybilność z wszystkimi telefonami GSM posiadającymi odpowiednie wejście.
Układ elektroniczny w samochodowej ładowarce marki eXtremestyle® nie pozwala na przeładowanie baterii w telefonie komórkowym. Ładowarkę samochodową do telefonu można używać w samochodach zarówno z 12 V i 24 V instalacją elektryczną.
Ładowarki ULTRA SPEED do samochodu znakomicie sprawdzają się z wszystkimi telefonami czołowych producentów GSM: Nokia, Samsung, Sony Ericsson, HTC, LG, Motorola, BlackBerry i Apple.